OBRAZKI NA PŁÓTNIE

Szukasz dekoracji idealnie pasujacej do pokoju Twojego dziecka? A może potrzebujesz oryginalnego i nieszablonowego prezentu? Doskonale trafiłeś. Galeria Emu stwarza możliwość wykonania i zrealizowania projektu dekoracji według Twojego pomysłu lub naszego, ale z Twoimi sugestiami. Z nami ciekawie zmienisz wystrój pokoju Twojego dziecka!

Realizacja zamówienia jest podzielona na kilka etapów, zależnie od tego, czy wykonujemy dekoracje na bazie oferty Galerii, czy całkowicie nowy projekt od podstaw współtworzony z Klientam.

CHCĘ STWORZYĆ PROJEKT NA BAZIE ISTNIEJĄCEJ OFERTY

1. Kupujesz obrazek na płótnie z oferty Galerii (dokonujesz płatności za pomocą przelewu, PayU lub PayPal).

2.Przesyłasz mailem swoje sugestie - opisujesz w jaki sposób chcesz zmienić zakupiony przedmiot, np. określasz swoją kolorystykę, podajesz imię dziecka w przypadku obrazków personalizowanych itd., możesz też przesłać nam zdjęcie pokoju Twojego dziecka, a my zaproponujemy pasujące motywy i kolorystykę.

Na przykład wybierasz imienne obrazki do pokoju dziecięcego i chciałbyś, by księżniczka była w niebieskiej sukni, miała włosy blond, a smok żeby był pomarańczowy.

4. W ciągu 3 dni roboczych przesyłamy na Twój adres mailowy projekt graficzny zamówienia z uwzględnieniem wszelkich ustalanych wcześniej szczegółów.

5. Zabieramy się do pracy dopiero po akceptacji projektu graficznego.

6. Zamówienie realizujemy w ciągu max. 10 dni od momentu zaakceptowania projektu, chyba że jest to inaczej ustalone z Kupującym.

7. Przed wysyłką przesyłamy na Twój adres mailowy zdjęcia wykonanych przedmiotów, jeśli jest potrzeba dostosowujemy je do Twoich uwag, następnie solidnie pakujemy i nadajemy przesyłkę.

 

Prawa autorskie zostają przy autorze, nie przechodzą na Nabywcę wraz z zakupem przedmiotu.


Wszystkie obrazki na płótnie oferowane w Galerii mogą być zmieniane według potrzeb Klientów. Częstą praktyką Galerii jest to, że obrazki do pokoju dziecka są dopasowywane kolorystycznie do już istniejącego wyposażenia pokoju. Klienci często zamawiają dekoracje z ofert Galerii jednak z uwagą, by np. kolor pomarańczowy został zastąpiony niebieskim, lub by odcień pomarańczu był zgaszony, a nie intensywny. Często też Klienci przesyłają zdjęcia pokoi swoich dzieci, z prośbą, by kolorystycznie dopasować do niego wybrany obrazek EMU. 

CHCĘ STWORZYĆ CAŁKOWICIE NOWY PROJEKT

1. Przesyłasz nam wiadomość na adres: galeriaemu@gmail.com i opisujesz  swój pomysł na dekorację: motyw, kolorystykę, format.

Należy wziąć pod uwagę to, że Galeria Emu nie wykonuje dekoracji przedstawiających znane postaci kreskówkowe.

2. W ciągu 24h odpowiadmy na Twojego maila, uzgadniamy szczegóły projektu, następnie wykonujemy wstępny szkic wg Twoich wskazówek i w ciągu 3 dni roboczych przesyłamy go na Twój adres mailowy.

4. Po akceptacji dokonujesz płatności.

5. Zamówienie realizujemy zwykle w ciągu 10 dni roboczych od zaakceptowania projektu graficznego, jednak czas oczekiwania jest zawsze ustalany indywidualnie i zależy od ilości zamówionych przedmiotów.

6. Przed wysyłką przesyłamy na Twój adres mailowy zdjęcia wykonanych przedmiotów, jeśli jest potrzeba dostosowujemy je do Twoich uwag, następnie solidnie pakujemy i nadajemy przesyłkę.

 

Uwaga - indywidualne projekty nie dotyczą plakatów, chyba, że inaczej jest to zapisane w opisie plakatów.


Zapraszamy!